23 lut 2023

This winter - Alice Oseman

 


Bardzo polubiłam świat i bohaterów Heartstopper, więc nie byłabym sobą, gdybym nie sięgnęła po nowelkę z tego uniwersum. 

Zostało tutaj przedstawione Boże Narodzenie w okresie, w którym Charlie próbuje sobie radzić ze swoimi problemami w domu – tutaj nie zdradzę dokładnie, o co chodzi, co by niektórym nie spojlerować. Poznajemy perspektywę tych wydarzeń z punktu widzenia chłopaka, Nicka, Tori a nawet Oliviera. Te kilkadziesiąt stron jest naprawdę wartych swojej uwagi, bowiem otrzymujemy to, co najlepsze. Uczucia i emocje. Choć to krótka nowelka, to naprawdę daje wiele i przyjemnie jest spędzić z nią czas, pomimo że porusza ważne kwestie. Dla Charliego jest to trudny okres, a nie wszyscy wiedzą, jak się powinni przy tym zachować.

Cóż mogę napisać – polecam, bo naprawdę warto. Nim się obejrzycie, lekturę będziecie mieć już za sobą!


Tytuł: This winter
Autorka: Alice Oseman
Ilość stron: 144
Wydawnictwo Jaguar


Współpraca reklamowa z Wydawnictwem Jaguar, któremu dziękuję za możliwość lektury.
1 komentarz:

Serdecznie dziękuję za każdy komentarz! Staram się odwiedzać Wasze blogi na tyle, na ile pozwala mi czas. Jeśli macie pomysł na jakiś post inny niż recenzje książek - jestem otwarta na sugestie. Mogą to być posty związane z nauką języków obcych, tłumaczeniem seriali, czy innego typu.
Jeśli masz pytania to zapraszam do kontaktu: misako.amaya@wp.pl

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia