8 sty 2021

Piątkowe polecajki #11


Cześć!

Witam Was po dłuższej przerwie, jeśli chodzi o nasz cykl. Było to spowodowane głównie świętami i Nowym Rokiem. Nie ma też co ukrywać - każdy z nas skupiał się wtedy na rodzinie, a nie na social mediach :)

Dzisiaj poleca Wam Ewelina Nawara:

Gdy jestem pytana o polecenie książek, które zrobiły na mnie wrażenie, zawsze mam trudność z wyborem tych najlepszych. W końcu tyle jest dobrych książek! Tym razem wybrałam dla Was kilka powieści z naszego, polskiego podwórka. W końcu warto wspierać naszych twórców, zwłaszcza w trudnych czasach.

Na pierwszy ogień leci fantastyczna trylogia, czyli „Krucze Serce”, Marii Zdybskiej. Piękna, liryczna opowieść o poszukiwaniu siebie. Drugą książką wartą uwagi jest „Serce w kopercie”, Małgorzaty Falkowskiej. To tegoroczna świąteczna powieść Małgosi, która rozgrzeje wasze serca. Ale moim skromnym zdaniem można ją czytać cały rok, nie tylko od święta! Jeśli lubicie niebanalne połączenia gatunkowe, to polecam wam „Znam twoją tajemnicę”, Agnieszki Zakrzewskiej. Leon skradł moje serce, jestem pewna, że będzie tak i z Waszymi! Koniecznie zwróćcie też uwagę na powieści Sylwii Trojanowskiej, zwłaszcza jej ostatnią, „Wzgórze świątecznych życzeń”. Sylwia porusza najczulsze struny w czytelniczym sercu. 

Znacie któryś z tytułów? 
6 komentarzy:

 1. Wzgórze świątecznych życzeń czeka na mnie na moim czytniku. 😊

  OdpowiedzUsuń
 2. Jestem właśnie ciekawa nowej książki Sylwii Trojanowskiej.

  OdpowiedzUsuń
 3. Żadnej z tych książek jeszcze nie czytałam. Najbardziej jestem ciekawa "Wzgórza świątecznych życzeń" 😃

  OdpowiedzUsuń
 4. Totalnie nie znam ani autorek, ani tym bardziej utworów. Czas nadrobić zaległości ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Nie znam tej autorki, ale o polecanej przez nią trylogii słyszałam wiele dobrego.

  OdpowiedzUsuń
 6. Z tych wszystkich polecanych tytułów słyszałam tylko o książce Sylwii Trojanowskiej.

  Książki jak narkotyk

  OdpowiedzUsuń

Serdecznie dziękuję za każdy komentarz! Staram się odwiedzać Wasze blogi na tyle, na ile pozwala mi czas. Jeśli macie pomysł na jakiś post inny niż recenzje książek - jestem otwarta na sugestie. Mogą to być posty związane z nauką języków obcych, tłumaczeniem seriali, czy innego typu.
Jeśli masz pytania to zapraszam do kontaktu: misako.amaya@wp.pl

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia