23 lis 2020

Zwierzęta i Dinozaury od Wydawnictwa Czarna Owca

Jakiś czas temu dostałam paczkę niespodziankę od Wydawnictwa Czarna Owca. Kompletnie się jej nie spodziewałam, a kiedy zobaczyłam zawartość, to w oczach pojawił się błysk. Tyle wspaniałych nowości i to w dodatku dla....dzieci!

Owszem, co prawda moja córka jest jeszcze malutka, ale już teraz dużo jej czytam. I choć te pozycje, które Wam zaraz przedstawię, są raczej dla starszych dzieci, to ja i tak czytam mojej Małej, której naprawdę się podobają! Zerka ciekawa na obrazki i nawet próbuje zjeść książki :D


Pradawne zwierzęta oraz Niesamowite zwierzęta i ciekawostki z ich życia są dla typowo starszych dzieci, które już trochę więcej rozumieją. Ich wnętrza są co prawda czarno-białe, to jednak całość prezentuje się naprawdę ciekawie. Mnie samej bardzo się podobają i z chęcią je przeczytałam. Czekam jak córa będzie większa :)Seria z Ivarem jest super dla młodszych dzieci. W tej serii mamy:

- Ivar i zagubiony DIPLODOK

- Ivar zaprzyjaźnia się z TYRANOZAUREM

- Ivar ratuje małego STEGOZAURA

- Ivar ratuje głodne TRICERATOPSY.

Historie nie są długie, a wnętrza książeczek bardzo kolorowe. Zwierzęta nie są przedstawione w jakiś okropny, czy straszny sposób. Zaś przygody Ivara są naprawdę zabawne. Od strony technicznej muszę przyznać, że są super wydane. Twarda oprawa, kartki wysokiej jakości, a okładki potrafią przykuć uwagę. Kolory nie są krzykliwe. Myślę, że jak córa podrośnie to wcale jej nie będzie przeszkadzał fakt, że to o dinozaurach :D 

Powiem szczerze, że się nie spodziewałam, iż okażą się takie fajne - nie tylko pod względem merytorycznym, ale i wyglądu. Jeśli zdecydujecie się na serię z Ivarem to uwierzcie mi, będą to bardzo dobrze wydane pieniądze.

Bardzo dziękuję za niespodziankę Wydawnictwu Czarna Owca.


Znacie może już te tytuły? :)12 komentarzy:

Serdecznie dziękuję za każdy komentarz! Staram się odwiedzać Wasze blogi na tyle, na ile pozwala mi czas. Jeśli macie pomysł na jakiś post inny niż recenzje książek - jestem otwarta na sugestie. Mogą to być posty związane z nauką języków obcych, tłumaczeniem seriali, czy innego typu.
Jeśli masz pytania to zapraszam do kontaktu: misako.amaya@wp.pl

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia