30 gru 2019

Szczęśliwego Nowego Roku!Już dziś chciałabym Wszystkim życzyć Szczęśliwego Nowego Roku! Oby był on jeszcze lepszy od poprzedniego :) Spełnienia najskrytszych marzeń oraz dużo zdrowia i uśmiechu!

Dla mnie ten rok był bardzo udany - nie tylko pod względem zawodowym, ale i prywatnym. Jeśli chodzi o blogosferę, to się rozwinęłam i nie planuję na tym poprzestać. Cieszę się, że współpraca z Wydawnictwami wciąż jest owocna, choć nie ukrywam, że niektóre mnie rozczarowały.

Ten rok kończę z wynikiem przeczytanych 126 książek. Pobiłam swój rekord ze zeszłego roku, kiedy to przeczytałam 118 książek. Większość z nich była satysfakcjonującą lekturą, ale zdarzyły się i takie, po które żałowałam, że sięgnęłam. Ciężko mi wybrać najlepszą i najgorszą książkę, więc nie będę tutaj sypać tytułami :)

Mam nadzieję, że Wasz rok również był udany. Bawcie się w Sylwestra bądź po prostu leniuchujcie, tak jak ja :)

Czytamy się w Nowym Roku! :)


27 komentarzy:

 1. Życzę by 2020 był wspaniałym rokiem :)

  OdpowiedzUsuń
 2. U mnie rok dużo słabszy pod względem czytelniczym...niestety najsłabszy od lat. Ale o tym w podsumowaniu.
  Tobie życzę dużo szczęścia w życiu prywatnym a w blogowym wiele sukcesów i multum przeczytanych książek :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję :)
   E tam. Pamiętaj, ważne, że cokolwiek się czyta :D u mnie przyszły też już będzie inny, bo pojawi się maleństwo lada chwila :)

   Usuń
 3. Kochana, oby nadchodzący rok był dla Ciebie równie udany co ten. Życzę Ci dużo sukcesów, bo bardzo na nie zasługujesz, jesteś świetną blogerką! Podziwiam za liczbę przeczytanych książek, mi udało się pochłonąć trochę ponad 70. Zdecydowanie podciągamy średnią krajową :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki za miłe słowa :* u mnie to pewnie ostatni taki rok, bo za chwilę pojawi się maleństwo :D ale wiem, że I tak coś będę czytać bo książki to jednak dla mnie super relaks :D a Twoja liczba też jest świetna :D

   Usuń
 4. Kochana życzę Ci aby nadchodzący Nowy Rok był dla Ciebie rokiem spełnienie marzeń. 😊

  OdpowiedzUsuń
 5. Też będę leniuchować, bo mój narzeczony wstaje w nowy rok do pracy o 4, więc będzie się kładł spać przed 22, a samej mi sie imprezować nie chce. Więc przybijam piąteczkę i życzę wspaniałego nowego roku!

  OdpowiedzUsuń
 6. Dziękuję. Tobie również wszystkiego dobrego:)

  OdpowiedzUsuń
 7. Jeszcze lepszego roku 2020 życzę :)

  OdpowiedzUsuń
 8. I wzajemnie - wszystkiego dobrego! ;)

  OdpowiedzUsuń
 9. Życzę dużo radości w Nowym Roku :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Tobie również wszystkiego dobrego Nowym Roku ❤

  OdpowiedzUsuń
 11. Gratuluję udanego roku i życzę spełnienia marzeń, zdrówka, samych satysfakcjonujących lektur i szczęścia w życiu osobistym!

  OdpowiedzUsuń

Serdecznie dziękuję za każdy komentarz! Staram się odwiedzać Wasze blogi na tyle, na ile pozwala mi czas. Jeśli macie pomysł na jakiś post inny niż recenzje książek - jestem otwarta na sugestie. Mogą to być posty związane z nauką języków obcych, tłumaczeniem seriali, czy innego typu.
Jeśli masz pytania to zapraszam do kontaktu: misako.amaya@wp.pl

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia