15 paź 2023

To, co nie nasze - Sonia Rosa

 


Córka Darii i Wojciecha zaginęła podczas szkolnej wycieczki. Z kolei córka Izabeli i Roberta przepadła w drodze do koleżanki. Przypadkowa znajomość tej czwórki szybko przemienia się w sympatię, która nie wszystkim wyjdzie na dobre. Izabela postanawia odejść od Roberta i związać się z Wojciechem. Świat Darii się wali. Kto w tym wszystkim wyjdzie najgorzej?

Od początku poczułam się zaintrygowana fabułą. Byłam ciekawa, co takiego wymyśliła Autorka i muszę przyznać, że usatysfakcjonowała mnie czytelniczo. Jak dla mnie przedstawiła życiowe zachowania i reakcje bohaterów. Cierpienie, tęsknota, zaginięcia, rozpad rodzin.  Jak dla mnie trzeba sięgnąć, by samemu się przekonać. Myślę, że fani thrillerów będą zadowoleni. 

Polecam!


Tytuł: To, co nie nasze
Autorka: Sonia Rosa
Ilość stron: 360
Wydawnictwo Filia


Współpraca reklamowa z Wydawnictwem Filia, któremu dziękuję za możliwość lektury.1 komentarz:

Serdecznie dziękuję za każdy komentarz! Staram się odwiedzać Wasze blogi na tyle, na ile pozwala mi czas. Jeśli macie pomysł na jakiś post inny niż recenzje książek - jestem otwarta na sugestie. Mogą to być posty związane z nauką języków obcych, tłumaczeniem seriali, czy innego typu.
Jeśli masz pytania to zapraszam do kontaktu: misako.amaya@wp.pl

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia