13 paź 2023

Bezlitosna siła. Tom 7 Leo - Agnieszka Lingas-Łoniewska

 


Leo, to brat Wiktora – Revenge’a. Po kilku zatargach z prawem zaczyna walczyć w klubie Panta Rhei, gdzie spotyka swoją koleżankę z liceum, Kaśkę. Dwa lata temu pomógł jej się uwolnić od przemocowego chłopaka, Kramara. Kasia samotnie wychowuje młodszego brata, znajduje się też pod opieką fundacji Femi Help. Próbuje żyć normalnie, jednak powrót byłego chłopaka może wszystko popsuć.

Przed nami ostatni tom serii „Bezlitosna siła”. Książkę pochłonęłam w ciągu dwóch godzin podczas nocy biblioteki. Fanką tej serii byłam gdzieś do tomu czwartego, na którym uważam mogło się skończyć. Kolejne części mi się podobały, ale to już nie było to. 

Historia nie jest nowa, przewijają się te same motywy i problemy. Możemy zobaczyć, co słychać u pozostałych chłopaków i dziewczyn. Czyta się dobrze, szybko. Lektura nie jest wymagająca. Dobre zakończenie całości.


Tytuł: Bezlitosna siła. Tom 7 Leo
Autorka: Agnieszka Lingas-Łoniewska
Ilość stron: 260
Wydawnictwo JakBook


Znacie tę serię? A może dopiero macie w planach czytelniczych?

1 komentarz:

Serdecznie dziękuję za każdy komentarz! Staram się odwiedzać Wasze blogi na tyle, na ile pozwala mi czas. Jeśli macie pomysł na jakiś post inny niż recenzje książek - jestem otwarta na sugestie. Mogą to być posty związane z nauką języków obcych, tłumaczeniem seriali, czy innego typu.
Jeśli masz pytania to zapraszam do kontaktu: misako.amaya@wp.pl

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia