24 paź 2023

Złoty bilet. Sezon 1 - Monika Serafin

 


Lim Joon jest popularny i pożądany przez wszystkich. Nagle staje się bohaterem skandalu, który negatywnie odbija się na jego wizerunku. Agencja jest wściekła, bowiem sprzedaż spada, a Internet nie przestaje plotkować. 

Jednak pojawia się pomysł na prywatne spotkanie z fanami w jego willi. Ten, kto kupi jego płytę i znajdzie w nim Złoty Bilet, będzie miał szansę na spotkanie. Jeden z nich trafia do Shin Min Seo, która nie do końca wie, kim jest Lim Joon.

Nie wiem, czy wszyscy wiedzą, ale jestem fanką kpopu – co prawda tego ze starej generacji, ale z nowszej też znajdą się zespoły, których posłucham. Azję uwielbiam i w ogóle show biznes (dłuższy temat), dlatego też chętnie sięgnęłam po ten tytuł. Podeszłam jednak do niego z wielką rezerwą i cóż, dobrze, że to zrobiłam. Lektura po prostu nie skradła mojego serca. A jeśli mam być szczera, to nawet się trochę nudziłam. Dużo opisów, długie rozdziały. Coś tam się dzieje, ale hm. Czułam się tak jakbym czytała fanowskie opowiadanie. Nic też nie poczułam w stosunku bohaterów.

Jednak żeby nie było, że tylko narzekam, to na plus na pewno zasługuje fakt, iż Autorka wplotła programy, czy nagrody, które faktycznie istnieją w tym świecie. Można to potraktować jako fajne ciekawostki. 

Standardowo, przekonajcie się sami.


Tytuł: Złoty bilet. Sezon 1
Autorka: Monika Serafin
Wydawnictwo Nie powiem


Współpraca reklamowa z Wydawnictwem, któremu dziękuję za możliwość lektury.1 komentarz:

Serdecznie dziękuję za każdy komentarz! Staram się odwiedzać Wasze blogi na tyle, na ile pozwala mi czas. Jeśli macie pomysł na jakiś post inny niż recenzje książek - jestem otwarta na sugestie. Mogą to być posty związane z nauką języków obcych, tłumaczeniem seriali, czy innego typu.
Jeśli masz pytania to zapraszam do kontaktu: misako.amaya@wp.pl

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia