29 paź 2023

Stars Among Us - Agnieszka Karecka

 


Hayley miała zostać lekarką. Plany jednak się zmieniają, kiedy babcia trafia do szpitala, a dziewczyną ma się zająć ciotka Gianna, której praktycznie nie zna. W dodatku musi się przeprowadzić do Nowego Jorku i zmienić szkołę. I to nie na byle jaką, bowiem na szkołę dla artystów. Hayley stara się pogodzić naukę i zajęcia muzyczne. Mało tego, pojawia się także kilku przystojnych chłopców oraz…upomnień do jej postępów. Czy dziewczyna weźmie się w garść?

Dobra lektura młodzieżowa, ale pierwsze, co mi przychodzi na myśl, to że nie poczułam, by kiedyś Hayley była związana z muzyką. Jakoś brakowało mi tego jej faktycznego talentu. Nie była dla mnie przekonująca pod tym kątem. W dodatku uderzyła chyba we mnie przewidywalność tej historii i schemat, według którego działa Autorka. Przynajmniej ja to tak odczuwam. 

Ale całość czytało się naprawdę bardzo dobrze i szybko. Jak wspomniałam na początku, to dobra lektura dla młodzieży. Bohaterowie zachowują się jak na swój wiek, mamy dużo muzyki w tle. 

Dobra czwórka jak najbardziej się należy.


Tytuł: Stars Among Us
Autorka: Agnieszka Karecka
Ilość stron: 336
Wydawnictwo Harper Collins


Współpraca reklamowa z Wydawnictwem oraz Autorką, którym dziękuję za możliwość lektury. 1 komentarz:

  1. Polecę tę książkę mojej młodszej kuzynce. Ona lubi tego typu klimaty.

    OdpowiedzUsuń

Serdecznie dziękuję za każdy komentarz! Staram się odwiedzać Wasze blogi na tyle, na ile pozwala mi czas. Jeśli macie pomysł na jakiś post inny niż recenzje książek - jestem otwarta na sugestie. Mogą to być posty związane z nauką języków obcych, tłumaczeniem seriali, czy innego typu.
Jeśli masz pytania to zapraszam do kontaktu: misako.amaya@wp.pl

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia