14 cze 2021

The Arrowood Brothers. Tom 3 On jest dla mnie - Corinne Michaels


Przyjaźnię się z Devney Maxwell od szóstego roku życia, ale nigdy nie powiedziałem jej, jak bardzo ją kocham.

Jako zawodowy gracz w baseball spędzam większą część roku w rozjazdach, ale ona jest moim domem – jedynym, jaki znałem. Kiedy wróciłem do Sugarloaf, aby zająć się rodzinną farmą, dowiedziałem się, że Devney zamierza wyjść za mąż za nieodpowiedniego mężczyznę. Wpadłem w rozpacz i po prostu musiałem zadziałać.

Jeden cudowny pocałunek zmienił wszystko.

Mam sześć miesięcy, żeby przekonać Devney, by wyjechała wraz ze mną i rozpoczęła nowe, wspólne życie, którego symbolem jest nasz pocałunek.

To właśnie jest moim celem, gdy spędzam czas, porządkując sprawy na farmie, trenując drużynę baseballu ukochanego bratanka Devney i kochając ją całym sercem. Wymaga to wielu zabiegów z mojej strony, ale w końcu wydaje się, że osiągnąłem swój cel – nasz związek rozkwita i jesteśmy zgodni, że uda nam się wspólnie pokonać wszelkie przeszkody.

I wtedy wydarza się tragedia, która na zawsze odmienia życie Devney. Moja ukochana nie może ze mną wyjechać, ja zaś, związany kontraktem, na pewno nie zostanę w Sugarloaf.

Wiem, że ona jest dla mnie tą jedyną, lecz być może będę musiał pozwolić jej odejść…

"On jest dla mnie" to trzecia część najnowszej serii romansów zatytułowanej "The Arrowood Brothers". Bohaterami tej czteroczęściowej opowieści są bracia Connor, Declan, Sean i Jacob Arrowoodowie. Po śmierci znienawidzonego ojca wracają w rodzinne strony, by wypełnić jego ostatnią wolę. Każdego z nich czeka konfrontacja z przeszłością i własnymi uczuciami. Każdy musi podjąć decyzję, która radykalnie odmieni jego życie.


Powyższy opis pochodzi od wydawcy. 

***

Ta seria to mój strzał w dziesiątkę. Pierwsze dwa tomy wypadły świetnie. Trzeci jednak niekoniecznie im dorównuje.

Muszę przyznać, że początek czytało mi się ciężko - nie zostałam wciągnięta w historię Sean'a i Devney, tak jak w przypadku poprzednich braci i ich kobiet. Zmartwiło mnie to i obawiałam się, że już do końca będę po prostu męczyć książkę. Ale kiedy Autorka łamie nam, czytelnikom, serca pewnym wydarzeniem, wszystko wraca na właściwy tor i człowiek nie może oderwać się od lektury. Naprawdę! Może to trochę okrutne, ale prawdziwe. Autorka po raz kolejny nas nie oszczędza.

Sean jest tak samo uroczy, jak reszta jego braci. Devney to fajna dziewczyna, która w młodości popełniła błędy i do tej pory za nie płaci, choć chciałaby ruszyć dalej. Ta dwójka przyjaźni się całe życie. Czy ta przyjaźń na pewno im wystarczy?

Postaci z poprzednich części również się pojawiają i czuć, że wszyscy faktycznie są rodziną. Jacob, ostatni z braci, również ma tutaj swój udział i już nie mogę się doczekać części związanej właśnie z nim. Zwłaszcza, że na koniec Autorka troszeczkę naprowadza nas na jego historię.

Pomijając początku, to resztę czytało mi się naprawdę dobrze - szybko i przyjemnie. Naprawdę wszystkim kibicowałam.

Jeśli jeszcze nie znacie braci Arrowood oraz historii o strzale, a także zasad z nią związanych, koniecznie to nadróbcie!

Tytuł: On jest dla mnie
Seria: The Arrowood Brothers
Autorka: Corinne Michaels
Ilość stron: 448

Za możliwość lektury serdecznie dziękuję Wydawnictwu Muza.14 komentarzy:

  1. A mnie ten tom podobał się równie mocno jak dwa poprzednie 😃

    OdpowiedzUsuń
  2. Ta książka już u mnie. Na pewno będzie czytana. Mam nadzieję, że uda mi się ją przeczytać w te wakacje.

    OdpowiedzUsuń
  3. Do tej pory przeczytałam tylko pierwszy tom. Był fajny, przyjemnie mi się go czytało. Z pewnością zabiorę się za kolejne ;)

    OdpowiedzUsuń

Serdecznie dziękuję za każdy komentarz! Staram się odwiedzać Wasze blogi na tyle, na ile pozwala mi czas. Jeśli macie pomysł na jakiś post inny niż recenzje książek - jestem otwarta na sugestie. Mogą to być posty związane z nauką języków obcych, tłumaczeniem seriali, czy innego typu.
Jeśli masz pytania to zapraszam do kontaktu: misako.amaya@wp.pl

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia