3 wrz 2021

Wybaczam ci - Remigiusz Mróz

Ina Kobryn prowadzi spokojne, uporządkowane życie. Spełnia się w pracy, wraz z mężem stara się o dziecko i właściwie nie ma powodów do zmartwień. Wszystko zmienia się, gdy pewnej nocy siada przed laptopem i dostrzega, że mąż nie wylogował się ze swojego konta na Facebooku. Jej wzrok pada na krótką wiadomość o treści „wybaczam ci”, pochodzącą od nieznajomej dziewczyny.

Bagatelizuje sprawę, ale gdy budzi się rano, okazuje się, że nadawczyni popełniła samobójstwo na samym środku placu Konstytucji w Warszawie. Ina stara się odnaleźć wiadomość, ta jednak znika bez śladu. Mąż zaś twierdzi, że nie ma pojęcia, kim jest dziewczyna, która odebrała sobie życie, ani co stało się z wiadomością.

Ina zaczyna odkrywać, że to nie jedyna tajemnica, którą ukrywał przed nią partner…


Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

 ***

To moja pierwsza przygoda z twórczością Autora. Nie ukrywam, że szum wokół jego twórczości nie zachęca mnie do lektury, ale kiedy przeczytałam opis z książki, poczułam się naprawdę zaintrygowana.

Od początku do końca byłam bardzo zaciekawiona. Autor wciągnął mnie w historię Iny i jej męża, aczkolwiek muszę przyznać, że była ona dla mnie przewidywalna i dość szybko połączyłam wszystkie kropki. Nie odebrało mi to jednak radości z czytania. Jedynie zakończenie uważam trochę takie za urwane, ale to taki mały mankament. Całość oceniam naprawdę bardzo dobrze i polecam! Myślę, że przyjdzie czas na kolejne jego książki : )


Tytuł: Wybaczam ci
Autor: Remigiusz Mróz
Ilość stron: 432

Czytaliście już tę książkę? :)10 komentarzy:

Serdecznie dziękuję za każdy komentarz! Staram się odwiedzać Wasze blogi na tyle, na ile pozwala mi czas. Jeśli macie pomysł na jakiś post inny niż recenzje książek - jestem otwarta na sugestie. Mogą to być posty związane z nauką języków obcych, tłumaczeniem seriali, czy innego typu.
Jeśli masz pytania to zapraszam do kontaktu: misako.amaya@wp.pl

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia