24 gru 2018

Wesołych Świąt!


Moi Drodzy!

Życzę Wam wesołych, zdrowych i ciepłych Świąt Bożego Narodzenia, spędzonych w gronie rodzinnym. Niech będzie to dla Was miły czas odpoczynku i zregenerowania sił. Cieszcie się swoim towarzystwem. W ten Wigilijny Wieczór zostawcie za sobą wszystkie smutki i troski. Pomyślcie o sobie i o swoich najbliższych :)

Miałam dodać jeszcze recenzję świątecznej książki, ale stwierdziłam, że to może poczekać. Wy również spędźcie ten czas z rodziną - blogi nam przecież nie uciekną :)

Jeszcze raz Wesołych Świąt!


25 komentarzy:

 1. Wzajemnie :) Tobie również spokojnych, i rodzinnych świąt.

  OdpowiedzUsuń
 2. Wzajemnie - cudownych Świąt!

  OdpowiedzUsuń
 3. Z okazji Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku życzę samych radości i sukcesów. Bogatego książkowego Mikołaja oraz szczęśliwego skoku do Nowego Roku!

  OdpowiedzUsuń
 4. Moja droga, Tobie i Twoim najbliższym życzę zdrowych, spokojnych i radosnych świąt,spędzonych w atmosferze wzajemnej życzliwości i miłości. A Nowy Rok niech spełni Wasze plany i marzenia, te łatwe i te trudne do spełnienia. 😊 🎅 🎄

  OdpowiedzUsuń
 5. Dzisiaj jest ten rodzaj ciszy, że każdy wszystko usłyszy: i sanie w obłokach mknące, i gwiazdy na dach spadające, a wszędzie to ufne czekanie. Czekajmy - dziś cud się stanie.

  Wesołych świąt :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Nie umiem składać takich ładnych życzeń, więc powiem po prostu - Wesołych Świąt!
  xoxo
  L. (http://slowotok-laury.blogspot.com/)

  OdpowiedzUsuń
 7. Dziękuję i ja również życzę Ci wesołych i spokojnych świąt! :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Tobie również wszystkiego dobrego na te święta :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Wspaniałych Świąt, spokoju, radości i dużo uśmiechu każdego dnia :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Wesołych Świąt :) I udanego Sylwestra

  OdpowiedzUsuń

Serdecznie dziękuję za każdy komentarz! Staram się odwiedzać Wasze blogi na tyle, na ile pozwala mi czas. Jeśli macie pomysł na jakiś post inny niż recenzje książek - jestem otwarta na sugestie. Mogą to być posty związane z nauką języków obcych, tłumaczeniem seriali, czy innego typu.
Jeśli masz pytania to zapraszam do kontaktu: misako.amaya@wp.pl

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia