9 cze 2023

Maleńka - Anna H. Niemczynow

 


Zofia ponownie wychodzi za mąż – kiedy wydaje się, że w końcu sobie ułożyła życie, to sielanka się kończy. Głównie dlatego, że mąż nie akceptuje pasierbicy i nie do końca potrafi to ukryć. Gdy córka Zofii kończy osiemnaście lat, ta zabiera ją w podróż do Stanów Zjednoczonych. Miała to być przygoda matki i córki, a tym czasem pojawia się młody, przystojny kardiolog…

Muszę przyznać, że była to wciągająca lektura i nawet życiowa. Ba, uważam, że każda kobieta odnajdzie w niej cząstkę siebie.  Nie mamy tutaj nic przekoloryzowanego. Trochę się obawiałam, czy aby na pewno mi się spodoba historia Zofii. Moje obawy były niepotrzebne, bowiem książka mnie pochłonęła od pierwszej strony. W dodatku język i styl Autorki bardzo wpasowały się w mój gust, więc była to po prostu czytelnicza przyjemność. 

Okładka mnie kupiła – zdecydowanie moje kolory i nie da się przejść obok niej obojętnie.


Tytuł: Maleńka
Autorka: Anna H. Niemczynow
Ilość stron: 352
Wydawnictwo Luna


Współpraca reklamowa z Wydawnictwem Luna, któremu dziękuję za możliwość współpracy.1 komentarz:

  1. Ta książka Ani wywołała we mnie mnóstwo emocji. Poleceam jej lekturę.

    OdpowiedzUsuń

Serdecznie dziękuję za każdy komentarz! Staram się odwiedzać Wasze blogi na tyle, na ile pozwala mi czas. Jeśli macie pomysł na jakiś post inny niż recenzje książek - jestem otwarta na sugestie. Mogą to być posty związane z nauką języków obcych, tłumaczeniem seriali, czy innego typu.
Jeśli masz pytania to zapraszam do kontaktu: misako.amaya@wp.pl

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia