5 cze 2023

I was born for this - Alice Oseman

 


Angel jest fanką zespołu The Ark, co z kolei nie pochlebia jej muzułmańska rodzina. 

Jimmy uwielbia swój zespół, w dodatku fani w pełni akceptują fakt, że jest osobą trans. Kiedy Jimmy i Angel zbliżają się do siebie, przekonują się, jak zaskakująca może być rzeczywistość.

Muszę przyznać, że bardzo lubię historie od Alice Oseman. Głównie za to, że skupia się na emocjach bohaterów. Mało tego, podczas lektury czuć wszystko to, co Autorka chciała nam przekazać. Mamy tutaj życie, nie zawsze kolorowe, a prawdziwe. Nie przesadza z niczym, porusza ważne kwestie i pokazuje, że osoby, które społeczeństwu mogą się wydawać „dziwne”, też mają uczucia i takie myślenie tylko rani.

Z bohaterami bardzo się polubiłam. Zyskali moją sympatię i sprawili, że ciężko było mi się oderwać od lektury. Będzie to chyba jedna z moich ulubionych książek od tej Autorki i z pewnością w przyszłości będę sięgała po kolejne 😊 Dobra lektura gwarantowana!

Tytuł: I was born for this
Autorka: Alice Oseman
Ilość stron: 336
Wydawnictwo Jaguar


Współpraca reklamowa z Wydawnictwem Jaguar, któremu dziękuję za możliwość lektury.1 komentarz:

Serdecznie dziękuję za każdy komentarz! Staram się odwiedzać Wasze blogi na tyle, na ile pozwala mi czas. Jeśli macie pomysł na jakiś post inny niż recenzje książek - jestem otwarta na sugestie. Mogą to być posty związane z nauką języków obcych, tłumaczeniem seriali, czy innego typu.
Jeśli masz pytania to zapraszam do kontaktu: misako.amaya@wp.pl

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia