24 cze 2022

Stowarzyszenie Słodkiej Zemsty - Anna Langner

 


Podobno nic nie może się równać z wściekłością zdradzonej kobiety. A co, jeśli kilka takich kobiet stanie ramię w ramię do walki z niewiernymi mężczyznami?

Po odkryciu romansu swojego chłopaka Sara pilnie potrzebuje wsparcia. A kto pocieszy skuteczniej niż inne kobiety, które doświadczyły podobnej sytuacji? Sara poznaje nowe przyjaciółki na z pozoru niewinnym forum internetowym o modzie i kosmetykach. Szybko okazuje się jednak, że to tylko przykrywka dla tajemniczego stowarzyszenia zrzeszającego kobiety skrzywdzone przez facetów. W gronie wspólniczek szybciej opracowuje się plany zemsty, a wprowadzenie ich w życie jest tak kusząco łatwe…

Kobieca solidarność ma jednak swoją cenę, a jest nią poświęcenie. W zamian za pomoc w odegraniu się na byłym chłopaku Sara zgadza się uwieść i rzucić niewiernego partnera przyjaciółki. Tylko co zrobić, kiedy okaże się, że ów podły typ to tak naprawdę zabawny, czuły i kochający książki przystojniak? A może tylko takiego udaje? Sara nie może zapomnieć, że najważniejsze przykazanie Stowarzyszenia Słodkiej Zemsty brzmi: Nigdy nie brataj się z wrogiem.


Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

***

Sara przyłapuje swojego chłopaka na zdradzie i to nie byle jakiej. Zdruzgotana szuka pocieszenia i znajduje je w Internecie. Trafia na forum, które niczym się nie różni od innych. Jednak okazuje się, że to tylko przykrywka dla stowarzyszenia dziewczyn, które mają podobne przeżycia. Wszystko ma swoją cenę i wkrótce Sara ją zapłaci – ma się odegrać w imieniu koleżanki. Uwieść jej byłego partnera, rozkochać i porzucić. Tylko dziewczyna nie bierze pod uwagę faktu, że włączą się jeszcze jej własne emocje…

Nie sądziłam, że będę się tak dobrze bawić podczas tej lektury! Zacznę od tego, że swojego czasu nie zbyt lubiłam się z twórczością Autorki, więc sobie ją odpuściłam. Ale ostatnio dałam jej kolejną szansę i cóż, nie żałuję!

Choć nie ukrywam, że czasami się irytowałam – głównie ze względu na zachowanie jeden z postaci drugoplanowych. Sama Sara wypadła realnie – dziewczyna o złamanym sercu, która próbuje się jakoś podnieść. Nie do końca przekonana jest do zemsty. Prawda jest taka, że w jej przypadku często odzywają się emocje.

Muszę przyznać, że bardzo kibicowałam Sarze i Danielowi. Na początku podobnie jak ona, patrzyłam na niego z ostrożnością i czekałam, kiedy coś odwali. Tym czasem okazał się w porządku facetem, który wcześniej po prostu trafił na nieodpowiednią dziewczynę.

Solidarność jajników – ale czy w przypadku tego stowarzyszenia faktycznie tak było? Zostawię Was z tym pytaniem, mając nadzieję, że wzbudzę zainteresowanie na tyle, by samemu się przekonać 😊

Jestem bardzo na tak! Polecam!


Tytuł: Stowarzyszenie Słodkiej Zemsty
Autorka: Anna Langner
Ilość stron: 344
Wydawnictwo Kobiece


Za możliwość lektury serdecznie dziękuję Wydawnictwu Kobiece.
2 komentarze:

  1. Fabuła tej książki mnie zainteresowała. Ciekawie się zapowiada.

    OdpowiedzUsuń
  2. Jestem ciekawa tej książki, wydaje się na tyle lekka i przyjemna, że chętnie ją przeczytam

    OdpowiedzUsuń

Serdecznie dziękuję za każdy komentarz! Staram się odwiedzać Wasze blogi na tyle, na ile pozwala mi czas. Jeśli macie pomysł na jakiś post inny niż recenzje książek - jestem otwarta na sugestie. Mogą to być posty związane z nauką języków obcych, tłumaczeniem seriali, czy innego typu.
Jeśli masz pytania to zapraszam do kontaktu: misako.amaya@wp.pl

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia