31 maj 2024

Złodziej mojego serca - Meagan Brandy

 


Zarys fabuły obiecuje nam coś dobrego, zakazanego. Okładka przykuwa wzrok i również zachęca do lektury. Sięgnęłam po nią z nadzieją na dobrą lekturę, a tym czasem w sumie nie wiem, co tak naprawdę dostałam.

Męczyłam się. Mam wrażenie, że Autorka sama nie do końca wiedziała, co chce nam, czytelnikom, przekazać. Za dużo wszystkiego na raz, przez co nic nie trzymało się kupy. Sam motyw przeciwieństw mógłby być dobry, gdyby lepiej go wykorzystano.

Nie wyczułam też tutaj chemii. Nie polubiłam się z bohaterami. Bardzo się rozczarowałam lekturą i ubolewam, że okładka jest taka śliczna, a środek już nie ^^’.


Tytuł: Złodziej mojego serca
Autorka: Meagan Brandy
Ilość stron: 592
Wydawnictwo Luna

Współpraca reklamowa z Wydawnictwem Luna, któremu dziękuję za możliwość lektury.3 komentarze:

  1. Szkoda, że męczyłaś się przy lekturze. Wielka szkoda.

    OdpowiedzUsuń
  2. Szkoda, że książka okazała się rozczarowaniem :(

    OdpowiedzUsuń
  3. Lubiłam książkę tej autorki Elita z Brayshaw High. Niestety nie doczekałam się tłumaczeń kolejnych tomów. Dawno tu do Ciebie nie zaglądałam i widzę, że mocno zmieniła się formuła postów 🙈

    OdpowiedzUsuń

Serdecznie dziękuję za każdy komentarz! Staram się odwiedzać Wasze blogi na tyle, na ile pozwala mi czas. Jeśli macie pomysł na jakiś post inny niż recenzje książek - jestem otwarta na sugestie. Mogą to być posty związane z nauką języków obcych, tłumaczeniem seriali, czy innego typu.
Jeśli masz pytania to zapraszam do kontaktu: misako.amaya@wp.pl

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia