18 maj 2024

Bądź moją gwiazdą - Anna Szafrańska

 


Rodzice siedemnastoletniej Antoniny oczekują, że ich córka dostanie się na medycynę i przejmie ich klinikę. Dlatego też jej życie kręci się wokół nauki i dodatkowych zajęć. Nikt nie bierze pod uwagę, że dziewczyna chce czegoś innego. Chciałaby się też zakochać. Za namową przyjaciółki instaluje aplikację randkową, gdzie poznaje Patryka. 

Pewnego dnia Antosia zostawia w autobusie zeszyt. Nie spodziewa się, że odda go jej przystojny Wiktor – aktor grający w jej ulubionych serialu. Mało tego – zaczynają się spotykać w tajemnicy przed całym światem.

Patryk czy Wiktor? Kto zdobędzie jej serce?

Kompletnie się nie spodziewałam tego, że ta historia tak bardzo mnie kupi i zdobędzie moje serce. Mało tego – jest to naprawdę świetna młodzieżówka. Dawno tak dobrej i lekkiej nie czytałam. Muszę też przyznać, że akurat takiej lektury potrzebowałam.

W dodatku nie mam czego się przyczepić. Cała historia została świetnie przedstawiona. Bohaterzy są niczym wyjęci z życia – nastolatkowie, którzy popełniają błędy. Prawdziwe przyjaciółki. Ambitni rodzice, którzy chcą jak najlepiej dla swoich pociech. Wzdychanie do idola z ekranu. Niby historia mało prawdopodobna, ale czy aby na pewno? 😊

Czyta się szybko i przyjemnie. Gorąco polecam – dla mnie młodzieżówka idealna. Nie mam do czego się przyczepić!


Tytuł: Bądź moją gwiazdą
Autorka: Anna Szafrańska
Ilość stron: 320
Wydawnictwo YAvi


Współpraca reklamowa z Wydawnictwem YAvi, któremu dziękuję za możliwość lektury.2 komentarze:

  1. Od czasu do czasu lubię sięgnąć po dobrą młodzieżówkę, więc będę miała ten tytuł na uwadze.

    OdpowiedzUsuń
  2. Od czasu do czasu czytam takie młodzieżówki więc może się skuszę.

    OdpowiedzUsuń

Serdecznie dziękuję za każdy komentarz! Staram się odwiedzać Wasze blogi na tyle, na ile pozwala mi czas. Jeśli macie pomysł na jakiś post inny niż recenzje książek - jestem otwarta na sugestie. Mogą to być posty związane z nauką języków obcych, tłumaczeniem seriali, czy innego typu.
Jeśli masz pytania to zapraszam do kontaktu: misako.amaya@wp.pl

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia