4 sie 2023

Kolacja z Jaredem Woolfem - Agnieszka Karecka

 Rose, jako osiemnastolatka, miała okazję poznać swojego idola, Jareda Woolfa. Spotkanie nie przebiega po jej myśli i wraca do swojego życia, podejmując upragnione studia.

Po kilku latach kariera Jareda wisi na włosku. Zostaje zmuszony do psychoterapii, na którą się zgadza pod jednym warunkiem – będzie prowadzić ją Rose, dziewczyna, którą poznał kilka lat wcześniej…

Jak do tej pory to ta historia Autorki zrobiła na mnie najmniejsze wrażenie. Książkę przeczytałam zaraz po premierze i to dość szybko, ale muszę przyznać, że po prostu czegoś mi tu zabrakło. Nie było jakiegoś efektu wow. Nie poczułam chemii między nimi, ani tego, co się zrodziło między tą dwójką. Na plus z pewnością fakt, iż Autorka skupiła się na tej mroczniejszej, trudnej stronie życia gwiazdy. No ale to dla mnie za mało.

Od strony technicznej nie mogę się przyczepić, bo wszystko mi pasowało :)


Tytuł: Kolacja z Jaredem Woolfem
Autorka: Agnieszka Karecka
Ilość stron: 300
Wydawnictwo Endorfina


Współpraca reklamowa z Wydawnictwem Endorfina, któremu dziękuję za możliwość lektury.1 komentarz:

Serdecznie dziękuję za każdy komentarz! Staram się odwiedzać Wasze blogi na tyle, na ile pozwala mi czas. Jeśli macie pomysł na jakiś post inny niż recenzje książek - jestem otwarta na sugestie. Mogą to być posty związane z nauką języków obcych, tłumaczeniem seriali, czy innego typu.
Jeśli masz pytania to zapraszam do kontaktu: misako.amaya@wp.pl

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia