23 paź 2019

Covet - Elena M. Reyes


Jestem grzesznikiem. Kryminalistą.
Bestią, która nigdy nie pozwoli jej odejść…

Wszyscy w Anglii znają Casper’a Jameson’a. Wiedzą, że jestem okrutnym łajdakiem, którego nic nie powstrzyma. Boją się mnie – mężczyzny pozbawionego morałów. Kogoś zimnego, bez słabości.
Dopóki nie zobaczyłem jej…
Jest piękna, nieświadoma zagrożenia i tego, że pragnę ją pożreć.
Zamierzam być powodem jej każdego wzdychnięcia.
Posmakuję każdy jej jęk.
Utopię ją w przyjemności.

Niech rozpocznie się krwawa pogoń.


***
Cóż, to chyba będzie najkrótsza z recenzji, jaką kiedykolwiek udało mi się napisać :/ Ta historia po prostu mi się nie podobała.

Od samego początku nie potrafiłam się wczuć ani w fabułę, ani w bohaterów. Czytając opis jeszcze przed podjęciem decyzji, byłam święcie przekonana, że będzie to super lektura. New Adult i romans. A tym czasem nie byłam w stanie nawet dotrwać do końca. Przeczytałam jedynie kilka rozdziałów i po prostu się poddałam.

Odniosłam wrażenie, jakby nagle wrzucono czytelnika w tę historię. Bez jakiegoś normalnego wstępu, czy cokolwiek. Nie polubiłam się też z bohaterami. Po prostu jedno wielkie NIE.

Pierwszy raz mi się zdarzyło, bym popełniła taki błąd, co do wyboru zagranicznej lektury :( Trochę się zdemotywowałam, ale mam nadzieję, że jest to jednorazowa wpadka.

Także tyle na dziś!

Za możliwość podjęcia próby lektury dziękuję Autorce.

Tytuł: Covet
Autorka: Elena M. Reyes
Format: e-book


23 komentarze:

 1. Szkoda, że się rozczarowałaś. Nie jestem nią zainteresowana na tę chwilę. Jakoś mnie nie kusi. ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Szkoda, że nic nie ujęło Cię w tej książce. Czasami tak bywa.

  OdpowiedzUsuń
 3. Szkoda, ale jest tyle innych dobrych książek, które z pewnością zrekompensują ten zawód 😉

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja zdecydowanie odpuszczam sobie literaturę tej książki.

  OdpowiedzUsuń
 5. Mama masę innych książek do przeczytania, wiec na tą raczej nie chcę tracić czasu.

  Książki jak narkotyk

  OdpowiedzUsuń
 6. Nawet gość na okładce taki sobie. :D omijam szerokim łukiem.

  OdpowiedzUsuń
 7. Uuuu szkoda, no ale czasami tak bywa :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Zdarza się, że auto ma gorszy moment :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Facet z okładki przeraża mnie wzrokiem :P

  Szkoda, że poczułaś roczarowanie... oby kolejna ksiązka przyniosła pozytywne emocje ;)

  OdpowiedzUsuń
 10. Kiedyś miałam takie nastawienie, że jak zaczynam książkę, to kończę ją bez względu na wszystko. Przeszło mi po kilku strasznych gniotach. Dobrze, że odpuściłaś. Jest tyle fajniejszych książek!
  pozdrawiam serdecznie znad filiżanki kawy :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tego nie byłam w stanie dokończyć, bo zazwyczaj też staram się dobrnąć do końca :)

   Usuń
 11. i am ERIC BRUNT by name. Greetings to every one that is reading this testimony. I have been rejected by my wife after three(3) years of marriage just because another Man had a spell on her and she left me and the kid to suffer. one day when i was reading through the web, i saw a post on how this spell caster on this address AKHERETEMPLE@gmail.com have help a woman to get back her husband and i gave him a reply to his address and he told me that a man had a spell on my wife and he told me that he will help me and after 3 days that i will have my wife back. i believed him and today i am glad to let you all know that this spell caster have the power to bring lovers back. because i am now happy with my wife. Thanks for helping me Dr Akhere contact him on email: AKHERETEMPLE@gmail.com
  or
  call/whatsapp:+2349057261346


  i am ERIC BRUNT by name. Greetings to every one that is reading this testimony. I have been rejected by my wife after three(3) years of marriage just because another Man had a spell on her and she left me and the kid to suffer. one day when i was reading through the web, i saw a post on how this spell caster on this address AKHERETEMPLE@gmail.com have help a woman to get back her husband and i gave him a reply to his address and he told me that a man had a spell on my wife and he told me that he will help me and after 3 days that i will have my wife back. i believed him and today i am glad to let you all know that this spell caster have the power to bring lovers back. because i am now happy with my wife. Thanks for helping me Dr Akhere contact him on email: AKHERETEMPLE@gmail.com
  or
  call/whatsapp:+2349057261346

  OdpowiedzUsuń

Serdecznie dziękuję za każdy komentarz! Staram się odwiedzać Wasze blogi na tyle, na ile pozwala mi czas. Jeśli macie pomysł na jakiś post inny niż recenzje książek - jestem otwarta na sugestie. Mogą to być posty związane z nauką języków obcych, tłumaczeniem seriali, czy innego typu.
Jeśli masz pytania to zapraszam do kontaktu: misako.amaya@wp.pl

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia