15 gru 2013

Kolejna paczuszka od JM Spa & Wellness :) + wygrana

Dzisiaj notka pisana na szybko, bowiem na 15:00 idę do pracy dalej aniołkować. Odpoczęłam sobie od tego tyle, co byłam w szkole w Łodzi. Wróciłam wczoraj przed północą i dlatego też dzisiaj idę na 15:00, a jutro już znowu z rana. Ostatni tydzień, byleby zleciał, bo to strasznie nudne...

Pod moją nieobecność przyszła do mnie kolejna paczka testowa z JM Spa & Wellness, z której nawet jestem zadowolona, a to z powodu jednego produktu :D
1. Maska nawilżająco-ujędrniająca z borowiną - podobną już miałam. Przetestuję kolejną wersję chyba dopiero po świętach, bo nie mam nawet 30 minut, by to zrobić przed.

2. Marion Płyn micelarny - to mnie chyba najbardziej ucieszyło :) Z chęcią przetestuję inny płyn micelarny niż ten Biedronkowy :)

3. Marion Maska Rozświetlająca włosy Natura Silk, Jedwabna kuracja - to akurat zaraz pierwszy raz wypróbuję :)

4. Marion Moc Klejnotów, Szampon z odżywką perłowy blask - miałam już :)

Oprócz tego, chciałam się pochwalić, że już dawno wygrałam rozlewkowe rozdanie u Ciasteczko :)

Jest to moja druga wygrana w blogowych rozdaniach i bardzo mnie ucieszyła, gdyż wygrałam 40ml olejku Khadi :) Nie mogę się doczekać, aż na spokojnie zacznę go testować :)

A teraz lecę się powoli szykować, gdyż niedawno wstałam :) Miłej niedzieli!

Charlotte

8 komentarzy:

Serdecznie dziękuję za każdy komentarz! Staram się odwiedzać Wasze blogi na tyle, na ile pozwala mi czas. Jeśli macie pomysł na jakiś post inny niż recenzje książek - jestem otwarta na sugestie. Mogą to być posty związane z nauką języków obcych, tłumaczeniem seriali, czy innego typu.
Jeśli masz pytania to zapraszam do kontaktu: misako.amaya@wp.pl

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia