8 lis 2023

Świąteczna piosenka - Natalia Sońska

 


Eliza pracuje jako kelnerka, choć nie ma do tego drygu. Gdyby nie brat, z pewnością już dawno zostałaby zwolniona. Kocha śpiewać, aczkolwiek nie chwali się tym na prawo i lewo. W wolnych chwilach pomaga samotnym, starszym osobom.

Jacek to pracoholik, perfekcjonista. Grudzień to dla niego najgorszy miesiąc, a święta mogłyby nie istnieć. 

Czy ta dwójka w jakiś sposób się dogada? Czy święta mogą być jednak magiczne?

W tym roku wyjątkowo wcześnie wzięłam się za świąteczne lektury i muszę przyznać, że cieszę się, iż zdecydowałam się na nowość od Autorki. Jej twórczość dopiero poznaję, ale nasze pierwsze spotkania zaliczam do jak najbardziej udanych.

Eliza i Jacek to typowe dwa różne przeciwieństwa, które jednocześnie tak fajnie się uzupełniają. Typowy, książkowy pracoholik i niepoprawna optymistka, niezdara. Świetne połączenie i świetnie oddane charaktery.  

Życiowa historia, nieprzesadzona, a prawdziwa. Czuć klimat świąt. Kibicowałam tej dwójce i z zapałem śledziłam ich losy. Jak dla mnie naprawdę dobra lektura i gorąco polecam. 


Tytuł: Świąteczna piosenka
Autorka: Natalia Sońska
Ilość stron: 384
Wydawnictwo Czwarta Strona


Macie w planach świąteczne lektury?1 komentarz:

Serdecznie dziękuję za każdy komentarz! Staram się odwiedzać Wasze blogi na tyle, na ile pozwala mi czas. Jeśli macie pomysł na jakiś post inny niż recenzje książek - jestem otwarta na sugestie. Mogą to być posty związane z nauką języków obcych, tłumaczeniem seriali, czy innego typu.
Jeśli masz pytania to zapraszam do kontaktu: misako.amaya@wp.pl

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia