5 lis 2023

Kiedy weszłam w twoje życie - Jojo Moyes

 


Sam przez pomyłkę zabrała nieswoją torbę, przez co została zmuszona do założenia niewygodnych szpilek, które przyczyniają się do lepszych efektów pracy. Jest to dla niej ważne, bowiem przeżywa trudny okres -próbuje ratować małżeństwo.

W tym samym czasie, prawdziwa właścicielka szpilek, przeżywa horror. Z bogatej mieszkanki Manhattanu staje się pozbawioną pieniędzy i porzuconą przez męża kobietą. Jak to wszystko się potoczy?

Z książkami Autorki mam naprawdę różnie – jedne mi się podobają, inne już nie. Tym razem powiedziałabym, że znalazłam się gdzieś po środku. Niby mi się podobało, ale z drugiej strony, to czegoś mi zabrakło.

Zawsze mam problem z narracją Autorki, bo jak dla mnie, to lubi przesadzić. Zbyt długa, wiele opisów. Tutaj miałam podobnie, ale sam pomysł na całość bardzo mi się podobał. Tak samo polubiłam się z bohaterkami lektury i cóż, byłam żywo zainteresowana, jak im się życie ułoży.

Czasami przewracałam oczami, czasami się śmiałam. Jak dla mnie dobra książka, no i przede wszystkim – dość obszerna. Nie przepadam za takimi grubaskami, ale tutaj nie będę się czepiać.


Tytuł: Kiedy weszłam w twoje życie
Autorka: Jojo Moyes
Ilość stron: 512
Wydawnictwo Znak


Współpraca reklamowa z Wydawnictwem Znak, któremu dziękuję za możliwość lektury.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Serdecznie dziękuję za każdy komentarz! Staram się odwiedzać Wasze blogi na tyle, na ile pozwala mi czas. Jeśli macie pomysł na jakiś post inny niż recenzje książek - jestem otwarta na sugestie. Mogą to być posty związane z nauką języków obcych, tłumaczeniem seriali, czy innego typu.
Jeśli masz pytania to zapraszam do kontaktu: misako.amaya@wp.pl

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia