23 sie 2019

Love Hurts - Leah Sharelle PREMIEROWO


Jason przez całe życie żył w cieniu swojego brata bliźniaka, Deck'a. Deck był starszy o piętnaście minut, był ulubieńcem matki, był najlepszy i w ogóle same oh i ah. Jason ma dość porównywania do brata, dlatego też postanawia obrać swoją ścieżkę życia.

Pragnie również znaleźć tę jedyną - i spotyka ją! W ciągu kilku sekund orientuje się, że to ta jedyna, kiedy okazuje się, że należała już Deck'a. Deck zabierał mu wszystko.

Jason zostawia to wszystko za sobą i idzie własną ścieżką. Aż po kilku latach znów spotyka swoją Nimfę. Jak się okazuje, serce o niej nie zapomniało. Tylko czy Jason pogodzi się z faktem, że kiedyś łączyło ją coś z jego bratem?

***

Jason i Deck od dziecka się nie znoszą. Choć są rodzeństwem, to kłócą się non stop i dzieje się tak po dzień dzisiejszy, a są już dorośli. Ich matkę bardzo boli ten fakt, że jej synowie nie mogą się dogadać, ale prawda jest taka, że kobieta troszkę faworyzuje starszego o piętnaście minut syna. Jason porównany jest do niego pod każdym kątem, a czasami kobieta nawet go olewa. Jason ma dość życia w jego cieniu. Dlatego też nie bierze przykładu z niego i nie zaciąga się do wojska. Postanawia pójść do policji i niekoniecznie od razu się tym chwali.

Na swojej drodze spotyka piękną Nimfę, która wpada w jego ramiona i go całuje....bo sądzi, że stoi przed nią Decker! Dopiero w trakcie pocałunku orientuje się, że to nie on, ale coś między nimi zaiskrzyło. A kiedy Jason dowiaduje się, że Zoe była z Deck'iem, jest załamany, bo jego brat dotknął nawet jego potencjalnej miłości.

Dziesięć lat później spotykają się znów i odziwo, zarówno Zoe i Jason wciąż o sobie myślą. Jason dostał promocję na detektywa, a Decker z kolei spełniał się w wojsku, choć ostatnia misja była dość ciężka. Jason i Zoe postanawiają spróbować być razem, ale w tym związku to Jason musi dużo nad sobą pracować, bowiem myśl, że Zoe była Deck'a, nie daje mu spokoju. Zoe nie czuje się przez to komfortowo. Choć łączył ich tylko seks to było i minęło. To Jason'em jest zainteresowana.

Deck to taki pewny siebie typek i powiem szczerze, że niekoniecznie go polubiłam. Może za stosunek do swojego brata, a może za sam styl bycia. Choć nie powiem, pod koniec historii, mężczyzna trochę zyskał w moim oczach, to i tak jednak jestem Team Jason.

Zoe to pogodna dziewczyna, bardzo ją polubiłam i podziwiam jej cierpliwość do Jason'a. Dała mu kilka szans i kiedy w końcu zaczęło się układać, to pewna wieść spada na nich jak grom z jasnego nieba i Jason po prostu tchórzy. Nie chcę spojlerować, o co chodzi, ale jest to coś poważnego. Czego skutkiem też jest szokujące zakończenie historii tej trójki, którego kompletnie się nie spodziewałam i do tej pory jestem w szoku, że autorka tak pokierowała tą historią! :o Jestem wstrząśnięta i dalej to przeżywam :o

Styl autorki jest prosty w odbiorze, a kiedy zdarzają się już sceny seksu, to są one trochę dość długie, ale za to pełne prawdziwych uczuć. Dlatego też kompletnie mi to nie przeszkadzało. Czytałam tę historię w oryginale i warto zaznaczyć, że dużo słówek pojawia się z australijskiego angielskiego. Czasami bywało to dla mnie kłopotliwe, ale ujdzie :D

Love Hurts pokazuje, jakie życie potrafi być nieprzewidywalne. Korzystajmy z dziś, nie myślmy o jutro, bo nigdy nie wiadomo, co nam życie zaplanowało.

Tytuł: Love Hurts
Autorka: Leah Sharelle
Format: E-book

Za możliwość recenzji serdecznie dziękuję Autorce.


17 komentarzy:

 1. Ciekawy tytuł i widać, że warto po nią sięgnąć.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie spodziewałam się, że autorka nam zaserwuje taki finał :o

   Usuń
 2. Ta książka niesie ze sobą ważne przesłanie. Jeśli będę miała okazję to na pewno ją przeczytam.

  OdpowiedzUsuń
 3. Z jednej strony lubię takie szokujące zakończenia, wtedy też długo myślę jak to wszystko się potoczyło. Z drugiej byłabym zawiedziona jakby to nie poszło po mojej myśli :D. Książka mnie zainteresowała i na pewno przeczytam :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Polecam xd koleżanka mi mówiła że takie zakończenia autorka ma we krwi xd

   Usuń
 4. Jakoś mnie nie kusi, żeby poznać tę książkę ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Myślę że książka mogłaby mi się spodobać 😊

  OdpowiedzUsuń
 6. Książka zwraca uwagę na istotne życiowe kwestie, więc warto przeczytać.

  OdpowiedzUsuń
 7. Fabuła mnie zainteresowała, więc bardzo możliwe, że przeczytam :)

  OdpowiedzUsuń
 8. i am ERIC BRUNT by name. Greetings to every one that is reading this testimony. I have been rejected by my wife after three(3) years of marriage just because another Man had a spell on her and she left me and the kid to suffer. one day when i was reading through the web, i saw a post on how this spell caster on this address AKHERETEMPLE@gmail.com have help a woman to get back her husband and i gave him a reply to his address and he told me that a man had a spell on my wife and he told me that he will help me and after 3 days that i will have my wife back. i believed him and today i am glad to let you all know that this spell caster have the power to bring lovers back. because i am now happy with my wife. Thanks for helping me Dr Akhere contact him on email: AKHERETEMPLE@gmail.com
  or
  call/whatsapp:+2349057261346


  i am ERIC BRUNT by name. Greetings to every one that is reading this testimony. I have been rejected by my wife after three(3) years of marriage just because another Man had a spell on her and she left me and the kid to suffer. one day when i was reading through the web, i saw a post on how this spell caster on this address AKHERETEMPLE@gmail.com have help a woman to get back her husband and i gave him a reply to his address and he told me that a man had a spell on my wife and he told me that he will help me and after 3 days that i will have my wife back. i believed him and today i am glad to let you all know that this spell caster have the power to bring lovers back. because i am now happy with my wife. Thanks for helping me Dr Akhere contact him on email: AKHERETEMPLE@gmail.com
  or
  call/whatsapp:+2349057261346

  OdpowiedzUsuń
 9. My ex ruined my credit due to his incessant extravagant spending spree, I found myself in a big mess. I talked to a credit repair company and I was told that it would take me non less than a year to fix my credit. I was devastated, that's a very long time which I can't cope with. I looked online and came across Credit Doctor's contact, hit him up and to my greatest surprise, my credit was repaired in 4 working days from 486 -810. I was so amazed and it didn't cost me too much really. I implore you to contact him on for all credit issues and hacking issues. No doubt that he's the best out there and your problems will be solved!
  HACKINTECHNOLOGY@GMAIL.COM
  +16692252253

  OdpowiedzUsuń

Serdecznie dziękuję za każdy komentarz! Staram się odwiedzać Wasze blogi na tyle, na ile pozwala mi czas. Jeśli macie pomysł na jakiś post inny niż recenzje książek - jestem otwarta na sugestie. Mogą to być posty związane z nauką języków obcych, tłumaczeniem seriali, czy innego typu.
Jeśli masz pytania to zapraszam do kontaktu: misako.amaya@wp.pl

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia