5 lut 2019

Wydawnictwo Czwarta Strona - luty 2019


Dzisiaj pora na zapowiedzi od Wydawnictwa Czwarta Strona. Co prawda wybrałam tylko dwie pozycje z kilku, ale to właśnie je chciałabym przeczytać :)

Premiera: 27.02.2019

Chociaż Magdalena godzinami wsłuchiwała się w opowieści dziadka, jego przeszłość wciąż skrywa tajemnice. We wspomnieniach Ludwika z lat wojny nie brakuje skomplikowanej miłości, strachu i cierpienia. Gdy Magdalena odkrywa niezwykłe poświęcenie Heleny dla jej bliskich, ma wrażenie, że powrót do rodzinnych historii buduje ją na nowo. Przy dźwiękach nostalgicznej muzyki czyta listy i zapiski, które nigdy nie powinny wyjść na jaw. Próba rozliczenia się z przeszłością okaże się bolesna, bo niektórych obrazów nie da się już wymazać z pamięci, a dawno podjęte decyzje wciąż przynoszą konsekwencje. Jak prawda o dziadku wpłynie na życie Magdaleny?

Prawdy i tajemnice to krok w stronę rodzinnego pojednania. Rany, przez długie lata pełne żalu, dumy i tęsknoty, jeszcze mogą się zabliźnić.  Jeszcze jest na to czas…


Premiera: 27.02,2019

Asia i Kuba są szczęśliwą parą, która planuje wspólną przyszłość. On jest towarzyski i przebojowy, ona – raczej introwertyczna i skryta. Dlatego gdy dziewczyna na lekcjach francuskiego poznaje Elwirę, Jakub uznaje to za dobry znak. Kobiety szybko przypadają sobie do gustu i nawiązują głęboką relację pełną zaufania. Asia zaczyna spędzać z przyjaciółką coraz więcej czasu. Jednocześnie zauważa, że jej relacje z Jakubem są coraz bardziej napięte. Na szczęście kobieta ma bratnią duszę, która zawsze ją pocieszy i znajdzie rozwiązanie każdego problemu.

Bo przyjaciele zawsze chcą dla nas jak najlepiej.


Prawda?
9 komentarzy:

 1. Książkę Sylwii Trojanowskiej na pewno przeczytam.

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie zainteresowały mnie powyższe pozycje. ;/

  Jools and her books

  OdpowiedzUsuń
 3. Obie bym przeczytała. Lubię książki tego wydawnictwa

  OdpowiedzUsuń
 4. Jak na razie mam stos innych książek tego wydawnictwa do przeczytania :)
  Pozdrawiam, Pola
  https://czytamytu.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 5. Oczywiście Sylwia Trojanowska. 😊

  OdpowiedzUsuń
 6. Mnie również ciekawi książka pani Sylwii, ale jeszcze zobaczę czy ją bym przeczytała. :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Żadna mnie nie zainteresowała. Wiadomo są gusta i guściki :)

  OdpowiedzUsuń

Serdecznie dziękuję za każdy komentarz! Staram się odwiedzać Wasze blogi na tyle, na ile pozwala mi czas. Jeśli macie pomysł na jakiś post inny niż recenzje książek - jestem otwarta na sugestie. Mogą to być posty związane z nauką języków obcych, tłumaczeniem seriali, czy innego typu.
Jeśli masz pytania to zapraszam do kontaktu: misako.amaya@wp.pl

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia