17 kwi 2024

Warte wybaczenia - Anna Bellon

 


Camryn i Riley przyjaźnili się od dwunastego roku życia. Niestety, pewnego dnia chłopak musiał się przeprowadzić i zostawił wszystkich bez słowa i kontaktu. Powraca dwa lata później, ale już nic nie jest takie samo. Jedynie uczucie między tą dwójką rośnie w siłę. Camryn nie ma pojęcia, że to pewna tajemnica stała się przyczyną ich wcześniejszego rozstania…

Lubię twórczość Autorki, zawsze przypada mi do gustu. I po tej skończonej lekturze stwierdziłam, że ta historia była mi potrzebna. 

Głównych bohaterów się lubi, nie można inaczej. Zwykli nastolatkowie, prawdziwe życie, nic nie jest udziwnione ani przesadzone. Niespełnione marzenia, utracone przyjaźnie, szkolne życie, druga szansa. Niby nic nowego, ale całość wypada naprawdę bardzo dobrze.

Przeczytałam ją dość szybko, bo wystarczyły mi dwie godziny. Język jest prosty, styl przyjemny. Od początku można łatwo się domyśleć, o co chodzi w tym wszystkim. Jak dla mnie to takie w stylu serialu dla nastolatków.

Polecam! Jak dla mnie fajna książka.


Tytuł: Warte wybaczenia
Autorka: Anna Bellon
Ilość stron: 300
Wydawnictwo EndorfinaZnacie twórczość Autorki?1 komentarz:

Serdecznie dziękuję za każdy komentarz! Staram się odwiedzać Wasze blogi na tyle, na ile pozwala mi czas. Jeśli macie pomysł na jakiś post inny niż recenzje książek - jestem otwarta na sugestie. Mogą to być posty związane z nauką języków obcych, tłumaczeniem seriali, czy innego typu.
Jeśli masz pytania to zapraszam do kontaktu: misako.amaya@wp.pl

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia