7 sty 2024

To hate Adam Connor - Ella Maise PRZEDPREMIEROWO

 


Tak się złożyło, że Lucy zamieszkała u swojej przyjaciółki, Olive, i jej męża. Ich sąsiadem z kolei jest słynny aktor, Adam Connor. Lucy, jak to Lucy, czasem go sobie podgląda. Wiecie, wchodzi na drabinę i obserwuje. Pewnego dnia, gdyby tego nie zrobiła, zdarzyłaby się tragedia. Jednak w pierwszej chwili mężczyzna oskarża ją o stalking.

Lucy go nienawidzi. Przynajmniej tak sobie wmawia, bowiem z czasem wszystko się zmienia…

Tak bardzo się obawiałam tej historii i jak się okazało – zupełnie niepotrzebnie! Fakt, jest bardzo specyficzna. Powiedziałabym, że to postać głównej bohaterki jest bardzo specyficzna – Lucy dużo analizuje, dużo mówi o nieprzyzwoitych rzeczach i uważa, że jest przeklęta jeśli chodzi o miłość. Broni się przed nią, blokuje swoje serce i jest po prostu uparta.

Ze wszystkich postaci to chyba Adam jest tutaj najnormalniejszy. W sensie, na takiego wygląda, bowiem Lucy jest naprawdę specyficzna. I choć mamy tutaj dużo śmiechu, to pojawiają się też poważniejsze tematy – samotne rodzicielstwo, zdrada. Wbrew pozorom to nie tylko taka głupiutka historia.

Czyta się dobrze, w miarę szybko, choć jak dla mnie momentami rozdziały były trochę zbyt długo. Narracja prowadzona jest z punktu widzenia Lucy i Adama.


Tytuł: To hate Adam Connor
Autorka: Ella Maise
Ilość stron: 448
Wydawnictwo Znak


Współpraca reklamowa z Wydawnictwem Znak, któremu dziękuję za możliwość lektury.1 komentarz:

  1. Jestem bardzo ciekawa tej specyficznej bohaterki, więc może się skuszę.

    OdpowiedzUsuń

Serdecznie dziękuję za każdy komentarz! Staram się odwiedzać Wasze blogi na tyle, na ile pozwala mi czas. Jeśli macie pomysł na jakiś post inny niż recenzje książek - jestem otwarta na sugestie. Mogą to być posty związane z nauką języków obcych, tłumaczeniem seriali, czy innego typu.
Jeśli masz pytania to zapraszam do kontaktu: misako.amaya@wp.pl

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia