O mnie

Cześć!

Mam na imię Patrycja i mam świra na punkcie języków obcych. Skończyłam filologię japońską i jeszcze kilka kierunków. Jestem lektorem, logistykiem i spedytorem. Uczę innych języka angielskiego i japońskiego - świetnie mi to wychodzi, bo od kilku lat narzekam na fakt, że doba ma tylko 24 godziny. 
Ostatnio pokochałam też język hiszpański, którego zaczęłam się uczyć. Znam podstawowy niemiecki i przymierzam się do nauki koreańskiego (gdzieś po drodze był język rosyjski, ale tylko podstawy!). 
Należę też do grupy Polish Team, gdzie tłumaczę seriale i filmy (głównie azjatyckie).

Oprócz tego uwielbiam czytać książki i oglądać seriale. Jestem miłośniczką k-pop i j-pop, więc dramy też nie są mi obce.

Na blogu znajdziecie głównie recenzje książek. Od czasu do czasu pojawią się posty związane z językami obcymi oraz o innej tematyce.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Serdecznie dziękuję za każdy komentarz! Staram się odwiedzać Wasze blogi na tyle, na ile pozwala mi czas. Jeśli macie pomysł na jakiś post inny niż recenzje książek - jestem otwarta na sugestie. Mogą to być posty związane z nauką języków obcych, tłumaczeniem seriali, czy innego typu.
Jeśli masz pytania to zapraszam do kontaktu: misako.amaya@wp.pl

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia