16 lis 2017

Powrót - podejście drugie

unsplash.com

Cześć!

Wszem i wobec ogłaszam, że wracam na bloga i mam nadzieję, że tym razem się uda, ponieważ jest to już moje drugie podejście.

Tym razem przemyślałam sobie sprawę. Nie chcę prowadzić typowo kosmetycznego bloga, ponieważ nie mam tyle do czynienia z kosmetykami, co kiedyś. Dlatego też postanowiłam, że na blogu znajdą się posty związane z nauką języków obcych - różnego rodzaju porady związane z uczeniem się, pomoce do nauki, jakieś spostrzeżenia na temat języka japońskiego, czy angielskiego. Może jakieś posty związane z gramatyką, jeśli kogoś zainteresuje? Tak naprawdę pomysłów na to jest dużo.

Oprócz tego będę tutaj również zamieszczać tłumaczenia - pewnie nie każdy wie, ale jestem w grupie tłumaczącej Polish Team. Co prawda głównie tłumaczę kino azjatyckie, ale coś amerykańskiego również się znajdzie, dlatego też będzie tutaj dział właśnie z napisami.

Będę również zamieszczać recenzje książek, ponieważ od dłuższego czasu nałogowo czytam. Czytałabym więcej, gdybym miała czas, ale i tak nie narzekam. Więc z chęcią podzielę się z innymi opowieściami na temat przeczytanych książek.

Jak pewnie widzicie, są również takie działy jak kultura i uroda. W praktyce wyjdzie, czy będą one potrzebne. Lubię robić sobie hybrydę i na Instagramie często dodaję zdjęcia, więc być może tutaj też się znajdą. Ale tak jak powiedziałam - wyjdzie to w praktyce, być może któryś z nich zniknie.

Jestem w trakcie porządkowana starych postów, które napisałam kilka lat temu. Szkoda mi je usunąć, nawet jeśli nie są jakieś mega super fajne. Są jednak częścią tego bloga.

Poza tym myślę nad nowym wyglądem, co by pasował do nowej tematyki, albo po prostu żeby odświeżyć to miejsce. Ale to w niedalekiej przeszłości :)

Na dniach spodziewajcie się nowego postu, a być może tłumaczenia. Może jest coś konkretnego, o czym chcielibyście poczytać? Dajcie znać w komentarzach!

6 komentarzy:

 1. życz ę powodzenia i wytrwałości :) ja siedzę w blogosferze 6 lat, ale czasem mam ochotę już to porzucić :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Długo :) gdybym nie robiła sobie przerw to też jakoś by tak wyszło :D a od pewnego czasu korcilo mnie by dzielić się z innymi i tak wyszło :)

   Usuń
 2. Powodzenia! Ja w styczniu wróciłam do blogowania po 1,5 roku przerwy i była to jedna z najlepszych decyzji, jaką mogłam podjąć :)

  OdpowiedzUsuń

Serdecznie dziękuję za każdy komentarz! Staram się odwiedzać Wasze blogi na tyle, na ile pozwala mi czas. Jeśli macie pomysł na jakiś post inny niż recenzje książek - jestem otwarta na sugestie. Mogą to być posty związane z nauką języków obcych, tłumaczeniem seriali, czy innego typu.
Jeśli masz pytania to zapraszam do kontaktu: misako.amaya@wp.pl

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia